Fiziki Mağazalar Neden Website Açmalı? - Evrino Yazılım Teknolojileri
Müşteri Destek Hattı - 0850 303 37 34
Mesai Saatlerimiz Hafta içi 09 : 00 - 21 : 00 Arasındadır.

Fiziki Mağazalar Neden Website Açmalı? E-Ticaret Websitesi İşletmelere Neler Katar? 

 

Özellikle pandemi süreci içerisinde kobiler tarafından inanılmaz artış gösteren E-Ticaret sektörü işletmelerin kapılarının daima açık kalmasına ve satışlarına devam edebilmelerini sağlamıştır. Fiziki mağaza sahiplerinin ürünlerini internet ortamında milyonlara hitap edebilecek hale getirip sanal mağazalarını açmaları işletmelere çoğu yönde katkı sağlar. Sanal Mağazanızı açmanızla birlikte kolaylıkla ödeme alabilir ve cironuzu ikiye katlayabilirsiniz.

Blog

Kepenkleriniz Sürekli Açık kalır

Hala içerisinde olduğumuz pandemi süreci gibi olağunüstü durumlarda satışlarınıza devam edersiniz. Kepenklerinizin müşterilerinize daima açık olması, satışlarınızı arttırmak ile beraber mevcut müşteri kitlenizin durmadan aktif bir şekilde alışveriş yapabilmesini sağlar. Fiziki mağazaların önümüzdeki dönemlerde oluşabilecek benzer durumlara karşı hazır olmaları satışlarını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmelerini sağlar.

 

Cironuz İkiye Katlanır

Yeni potansiyel müşteri kitlesi elde etmenizle birlikte , sanal mağazanızdan gelen nakit akışı gelirinizi arttırır. Böylelikle oluşabilecek durumlarda fiziksel mağazanız kapanmak zorunda kalsa bile satışlarınız durmadan devam eder.

 

Marka Değeriniz Artar

Marka değerinizi yükseltmenin ilk adımlarından birisi olan website, firmanızın kapılarını dünya ya açmakla birlikte yeni müşterilerinizin sizleri daha iyi tanımalarını sağlar. Potansiyel kitlenize ulaşıp güven sağlamakla birlikte marka bilinirliğinizi yükseltir.

 

Müşteri Güvencesi Sağlar

Müşterileriniz diledikleri zaman sizinle iletişim kurabileceklerini bilmeleri, firmanıza karşı güvencenizi arttıracak ve kurumsal bir yüz yaratacaktır.

 

 

Sizde Ürünlerinizi Sanal Mağazanızda Sergileyin, Anında Satışa Başlayın!

 

Temalarımızı İncelemek İçin Buraya Tıklayınız! 

Önceki Yazı Önceki Yazı