E-Ticaret Websiteniz İşletmenize Neler Katar? - Evrino Yazılım Teknolojileri
Müşteri Destek Hattı - 0850 303 37 34
Mesai Saatlerimiz Hafta içi 09 : 00 - 21 : 00 Arasındadır.

İnternet ortamı üzerinden ürünlerinizi sergilemenizi sağlayan E-Ticaret websiteniz işletmenize neler katar?

 

Kapılarınızı Dünya’ya Açar Ve Marka Değerinizi Yükseltir

Durmadan gelişen internet dünyasında firmanızın yer alması marka değerinizi ve aynı zamanda potansiyel müşterilerinizin alışverişlerini gerçekleştirmeden önce güven kazanmanızı sağlar. Her gün durmadan hacim gösteren E-Ticaret websiteleri arasında yerinizi alır ve sizinle tanışmak isteyen müşterilerinize kapınızı açmış olursunuz.

 

Olağanüstü Durumlarda Kepenkleriniz Daima Açık Kalır

Henüz tamamen çıkamadığımız pandemi süreci, Tüketicilerin alışveriş davranışlarını ve aynı zamanda internet üzerinden ürün satın alma kararlarını yüksek bir şekilde etkiledi. Bu süreç aynı zamanda kobilerin sanal mağazalarını açmalarının önemini ve böyle bir olağanüstü durumlarda işletmelerine sağladığı avantajı bir kez daha göstermiş oldu. Corona Virus gibi farklı olağanüstü durumlarda işletmeniz satışlarına devam eder, dolayısıyla kepenkleriniz daima açık kalır.

 

Müşterilerinizle Güçlü İletişim Kanalı Haline Gelir

Tüketiciler daima kolaylıkla iletişimde olabileceği işletmeleri tercih eder. Sanal mağazanızı kurarak müşterilerinizle dilediğiniz zaman canlı destek, E-mail veya farklı iletişim entegrasyonları sayesinde websiteniz üzerinden sizlere kolaylıkla ulaşılabilir.

 

Cironuzu İkiye Katlar 

Fiziksel mağazanızdan ayrı olarak açtığınız sanal mağazanız, işletmenize ek gelir kaynağı olarak satışlarınızı arttırır. Satışlarınızın iki farklı kanaldan gelmesi işletmenizi rakiplerinizden bir adım önde tutar. E-Ticaret websitenizden kolaylıkla ödeme alabilir ve  siparişler hakkında müşterilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

Sizde Sanal Mağazanızı Evrino Ayrıcalığı İle Hemen Açın Ve Satışa Başlayın! 

Temalarımıza Göz Atmak İçin Tıklayınız!

Önceki Yazı Önceki Yazı
Sonraki Yazı Sonraki Yazı