SEO Nedir Ve Nasıl Kullanılmalı? - Evrino Yazılım Teknolojileri
Müşteri Destek Hattı - 0850 303 37 34
Mesai Saatlerimiz Hafta içi 09 : 00 - 21 : 00 Arasındadır.
SEO

SEO NEDİR VE NASIL KULLANILIR 

 

Her Geçen Gün Milyonlarca Website Sahipleri Farklı Format Halindeki İçeriklerini Websiteleri Üzerinden İnternet Ortamına Yüklüyor. Peki Durmadan Hacim Gören Bu Ortamda Sizin Websitenizin Arama Motorunda Aldığı Yer Tam Olarak Neresi Olur?

Bu Durumda SEO Dediğimiz İngilizcede (Search Engine Optimization) Ve Türkçede (Arama Motoru Optimasyonu) Anlamına Gelen Bu Araç, Websitenizin Arama Motorunda Aldığı Yeri Belirler.

SEO

 

SEO NEDİR

Websitenizde yer alan anahtar kelimelerini optimize edip arama motorlarında aranılan kelimelere göre ziyaretçilerinizi ve trafiğinizi arttırmayı sağlayan bir araçtır. Websitenizde bulunan farklı kelimeler arama motorunda aranan sonuçlara göre eşleştirilir dolayısıyla arama motoru sıralamasında eşleşmenize göre daha üst yer sağlamanızı gerçekleştirir.

 

Nasıl Kullanılır?  

Tüm Temalarımızda Yer Alan SEO Anahtar Kelime Optimasyon Aracı İle İçerikleriniz İle İlgili Olan Tüm Anahtar Kelimelerini Anahtar Kelime Aracına Kolaylıkla Ekleyibilir, Ve  Ziyaretçileriniz Arama Motorları Sayesinde Kolaylıkla Erişebilir. Böylelikle Websitenizin Trafiği Yükselmiş Olur.

 

Temalarımızı İncelemek İstermisiniz?

Buraya Tıklayın!

Önceki Yazı Önceki Yazı
Sonraki Yazı Sonraki Yazı